آینه کنسول

آینه کنسول

اینه کنسول و نماد روشنایی در زندگی

اگر دقت شود آینه کنسول یکی از بخش های جدا نشدنی در وسایل خانه و جهازیه تازه عروس ها میباشد و در خانه های که تازه در آن خانواده بنا میشود از عناصر اصلی و اولیه است.

آینه کنسول متشکل از آینه، شمعدانی ها و کنسول میباشد آینه نماد تصویر است و شمعدانی ها نماد روشنایی که این برگرفته از ائین و سنت های دیرین ایران زمین است که ترکیب این دو را نماد روشنایی در زندگی است.

اینه کنسول و زرین تندیس

گروه هنری زرین تندیس با در نظر گرفتن فرهنگ غنی ایرانی و با بهره گیری از نیروهای توانمند اقدام به طراحی و تولید این محصول نموده است و در سالیان گذشته نیاز بازار در این زمینه را در بخش های مختلف تامین کرده است.

زرین تندیس همواره با بهرمندی از نیرو هایی هنرمند و کار آزموده به صورت مستمر اقدام به طراحی مدلهای جدیدی از اینه کنسول را به عهده دارند و بر این اساس شما میتوانید شاهد مدلهای جدیدی در فروشگاه اینترنتی زرین تندیس گردید.

اینه کنسول و سفارش مدلهای جدید

همانطور که قبلا نیز در بالا اشاره شده است فروشگاه اینترنتی زرین تندیس دارایی گروه هنری مجزایی است که همواره در حال طراحی و تولید مدلهای جدید هستند بر این اساس جهت تامین نیاز های خود در صورتی که در این قسمت محصول مورد نظر را مشاهده نکردید کافی است نمونه آن را در اختیار گروه هنری زرین تندیس قرار دهید و در کمترین زمان ممکن با بهترین کیفیت آن را دریافت نمائید.

اینه کنسول فایبرگلس

فایبر گلس موادی بسیار مقاوم که در صنایع مختلفی از آن استفاده میشود که یکی از آنها صنایع دکوری هست مقاومت بسیار بالایی آن باعث شده است از آن در ساخت اینه کنسول نیز بهرمند شوند سبکی ، مقاومت بالا و قابل شستشو بودن از ویژگیهای اصلی محصولات فایبری میباشد.

اینه کنسول و رنگ های سفارشی

گروه هنری زرین تندیس با بهرمندی از نیروهای خبره و کار آزموده و بهرمندی از بهترین رنگ ها هر نوع  محصولی را به صورت سفارشی برای شما تولید میکنند. اینکه محصول اولیه را از ما خریده باشید یا نه برای ما هیچ تفاوتی ندارد قطعا ما هنر خودمون رو در رنگ آمیزی به شما نشان خواهیم داد.

اینه کنسول ساده

ان چیزی که مسلم این است سادگی زیبایی خاص خودش را دارد و ماندگاری از ویژگیهای اصلی سادگی است گروه هنری زرین تندیس این مسئله را درک کرده است و در کنار اینه های زیبا با طرح های هنری و زیبا اقدام به تولید اینه کنسول ساده در رنگ های مختلف تولید میکند.

اینه کنسول طلایی

یکی از پر کاربرد ترین و زیباترین اینه کنسولهای سفارشی گروه هنری زرین تندیس اینه های با رنگ طلایی میباشد  استادان و هنرمندان زرین تندیس ترکیبات رنگ ها را به خوبی میشناسند و با ترکیبات آن رنگ های بسیار زیبا و جاودانه برای محصولات اینه کنسول طلایی ایجاد میکنند.

اینه کنسول طلایی
اینه کنسول طلایی

اینه کنسول طلایی
اینه کنسول طلایی

قیمت آینه کنسول

اینه کنسولهای موجود در این فروشگاه اکثرا تولید گروه هنری زرین تندیس میباشد و قیمت اینه کنسولها قطعا نسبت به سایر مکانها و فروشگاه ها متفاوت خواهد شد اینه کنسولهای تولیدی زرین تندیس با تنوع بسیار بالا به شهرهای مختلف ایران توزیع میگردد و مشتریان ثابتی دارد قیمت اینه کنسول ها در این فروشگاه به صورت واضح در دید مشتریان عزیز قرار داده شده است.

اینه کنسول سلطنتی

آینه کنسول در انواع مختلفی تولید میشود و یکی دیگر از نمونه های پر کاربرد آن آینه کنسول سلطنتی میباشد و در رنگ های متنوع طلایی، استخوانی، سفید و … تولید میشود. وجه تمایز ما در اینه کنسولهای سلطنتی این است که شما میتوانید رنگ اینه کنسول رو به صورت سفارشی متناسب با سایر لوازم خودتون ست کنید.

خرید اینترنتی آینه کنسول

گروه هنری زرین تندیس در گروهی مجزا و هماهنگ و اشنا با نت مارگتینک در بستر اینترنت محصولات را عرضه میکند فروشگاه اینرنتی زرین تندیس در بستر های مختلف از جمله شبکه های مجازی داخلی و خارجی با عنوان @zarintandis  و وب سایت با نام www.zarintandis.ir و پشتیبانی 24 ساعته خدمات متنوعی را ارائه میدهد.